O portalu

Portal Smart Start to jedyna taka przestrzeń w Internecie dedykowana dzieciom i ich rodzicom, która służy popularyzowaniu przedsiębiorczości oraz innowacyjności. Poprzez charakter swojej działalności, portal bierze aktywny udział w edukacji i wychowaniu mądrych i świadomych obywateli. Tym samym przyczynia się do budowania innowacyjnego społeczeństwa.

smart start

Misja

Misją portalu jest wspieranie procesu wychowania oraz budowania silnych więzi rodzinnych. Portal jest przestrzenią promocji autorytetu rodzica, pozytywnych relacji w rodzinie, bezpieczeństwa dzieci, wolnego czasu oraz zdrowego stylu życia.

Dzięki bogatej bazie specjalistycznych i rzetelnych artykułów portal wspiera rodziców i opiekunów w edukacji ekonomicznej. Jednym z priorytetowych założeń jest rozwijanie przedsiębiorczości wśród dzieci – cechy, dzięki której w przyszłości młodzi ludzie będą śmiało podejmować decyzje, dobrze wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie.

Zapraszamy do lektury wszystkich rodziców, opiekunów, nauczycieli, którzy chcą mądrze i w duchu najważniejszych wartości wychowywać dzieci, wszystkich tych którzy pragną by ich pociechy i podopieczni potrafili i mieli odwagę w przyszłości realizować swoje marzenia.

Portal jest częścią Projektu Smart Start, który skupia nowatorskie działania w obszarze wychowania oraz szeroko pojętej edukacji ekonomicznej i przedsiębiorczości.

Wydawcą portalu Smart Start jest Fundacja Ekomini – organizacja non-profit, działająca na terenie całej Polski, której misją jest przełamywanie barier międzypokoleniowych i tworzenie zdrowych relacji na linii dziecko – dorosły. Fundacja realizuje te cele poprzez liczne projekty edukacyjne m.in. Projekt Smart Start.