Wielka Parada Smoków w Krakowie – 3 i 4 czerwca 2017

Już w najbliższy weekend Fundacja Ekomini weźmie udział w XVII Wielkiej Paradzie Smoków w Krakowie. Na naszym stoisku Smart Start na Bulwarach Wiślanych czeka mnóstwo atrakcji oraz nagród, zarówno dla małych jak i dużych uczestników.

Warsztaty – Smoki Krajów Nadbałtyckich

Fundacja Ekomini wraz z Teatrem Groteska serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na warsztaty Smoki Krajów Nadbałtyckich, które odbędą się w sobotę 3 czerwca o godz. 12:00 oraz w niedzielę 4 czerwca o godz. 15:30 na stanowisku Teatru Groteska.

W czasie warsztatów dzieci odbędą podróż przez państwa leżące nad Morzem Bałtyckim, a dzięki legendarnym stworzeniom – smokom pochodzącym z tych krajów, zapoznają się z kulturą, historią oraz obyczajami krajów nadbałtyckich. W części plastycznej warsztatów dzieci wykonają wspaniałe smoki z materiałów recyklingowych, co pozwoli połączyć wyśmienitą zabawę z nauką dobrych nawyków służących ochronie środowiska.

Konkursy Smart Start – na stanowisku Fundacji Ekomini

  • Wraz z wydawnictwem Alexander przygotowaliśmy dla Was Konkurs Gorącego Ziemniaka – wystarczy przyjść i zagrać! Najlepsi otrzymają wspaniałe nagrody – wydawnictwa Alexander. Do rozgrywek zapraszamy w sobotę o godz. 15:30 oraz w niedzielę o godz. 11:00.
  • Wspólnie z wydawnictwem Piatnik zapraszamy na Konkurs z grą Activity. Do udziału zachęcamy rodziny lub drużyny (przynajmniej dwuosobowe). Świetna zabawa gwarantowana, a mistrzowie gry Activity otrzymają wspaniałe nagrody – gry wydawnictwa Piatnik. Swoich sił będzie można spróbować w sobotę o godz. 11:00 oraz w niedzielę o godz. 12:00.
  • Smok Maciuś wraz z Fundacją Ekomini zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy podczas Gry z Miasteczkiem Smart Start – wielkiej gry planszowej, która oprócz zabawy gwarantuje wspaniałe nagrody: książki z przygodami Smoka Maciusia od wydawnictwa Dragon. Do gry zapraszamy w sobotę o godz. 14:30 oraz w niedzielę o godz. 13:00.
  • Wraz z wydawnictwem Adamada zachęcamy do rozruszania szarych komórek. Przygotowaliśmy konkursy zagadek, które odbędą się w sobotę o godz. 14:00 oraz w niedzielę o godz. 17:00. Na odważnych, którzy rozwiążą dwie zagadki, czeka aż 30 książeczek z łamigłówkami.
  • Zabawa dla małych i dużych. Na dwuosobowe drużyny (najlepiej rodzic i dziecko) czekają miłe zadania, których wykonanie nagrodzimy książkami o wesołym Smoku Koko oraz ciekawymi „Scenami z życia smoków” przekazanymi przez wydawnictwo Prószyński i S-ka. Konkursy odbędą się w sobotę o godz. 17:00 oraz w niedzielę o godz. 14:00.
  • Najmłodszych przedszkolaków – uczestników Parady Smoków zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania będą wspaniałe książki wydawnictwa Zakamarki. Konkurs odbędzie się w sobotę o godz. 16:30.

Oprócz nagród za udział w konkursach, nasi partnerzy i sponsorzy przygotowali dla uczestników Rodzinnego Pikniku na Bulwarach Wiślanych mnóstwo upominków.

Harmonogram konkursów i aktywności

 Partner strategiczny Smart Start 

Partner merytoryczny

 

Organizator Parady Smoków

 

Sponsorzy nagród: