Poznaj Miasteczko Smart Start

Każda chwila, którą spędzasz ze swoim dzieckiem, ma ogromną wartość.
Każda chwila, którą spędzacie razem, stanowi też cegiełkę budującą jego przyszłość.

Właśnie dlatego zapraszamy do MC CASH – niepowtarzalnego miejsca, dzięki któremu możecie być razem także w Internecie. Atrakcyjne gry, ciekawe konkursy, a przede wszystkim wielofunkcyjna, nowoczesna Skarbonka sprawią, że Twoje dziecko przyjemnie spędzi tu czas, doskonale się bawiąc, a przy okazji – ucząc. Pod Twoją opieką postawi pierwsze kroki zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i w świecie realnych finansów. Pozna przy tym wartość pieniędzy, jak również rozwinie wiele cennych umiejętności: odpowiedzialność, obowiązkowość, kreatywność, zaradność, stawianie dalekosiężnych celów, wytrwałość. Postawy prospołeczne i proekologiczne staną się dla niego naturalne i oczywiste.

Szczęście, bezpieczeństwo, dostatek – czy nie tego chciałbyś dla swojego dziecka?

Pamiętaj: mądre wychowanie to najlepsza inwestycja w przyszłość!
Pomoc w wychowaniu stanowi nasz priorytet. Dlatego możesz być pewien, że w naszym portalu Twojemu dziecku nie będą składane absolutnie żadne oferty handlowe! Ewentualnych zakupów produktów wspierających edukację ekonomiczną (dostępnych w zakładce „Kup Skarbonkę”), mogą dokonywać wyłącznie rodzice.

MC CASH – nauka przez zabawę

Wciągająca gra MC CASH zabierze Twoje dziecko w fascynujący świat finansów i pozwoli Ci regularnie śledzić jego postępy w nauce. W tej interaktywnej aplikacji dziecko operuje prawdziwymi pieniędzmi znajdującymi się w Skarbonce MC CASH. Przy pomocy przyjaznych, animowanych postaci może swobodnie ustalić mini budżet dla swoich potrzeb, włączyć tryb oszczędzania i dowiedzieć się, jak w prawdziwym świecie zarabia się z zyskiem na oszczędnościach.

Przejdź do strony >>