Skąd pochodzi świnka skarbonka? – Warsztaty Smart Start

Jak odróżnić zachcianki od potrzeb? Co to znaczy oszczędzać? Dlaczego dzieci trzymają swoje oszczędności w świnkach skarbonkach, a nie w krówkach skarbonkach? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znają animatorzy z Fundacji Ekomini. Będzie ich można spotkać podczas warsztatów Smart Start w niedzielę 27 listopada o godz. 10:00 w Restauracji Food & People, przy ulicy Grzegórzeckiej 21 w Krakowie. Uczestnicy poznają historię świnki skarbonki i będą wykonywać skarbonki na swoje oszczędności. Warsztaty to również okazja do kupna zabawek, książeczek, klocków, lalek, rękodzieła, które sprzedawać będą dzieci w ramach akcji Przedsiębiorcze Dzieci. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Fundacja Ekomini
Niezależna organizacja non-profit działająca na terenie Polski. Powołana w celu promocji edukacji dzieci w zakresie ekonomii, zarządzania finansami, nowych technologii, rozwijania przedsiębiorczości i aktywnego stylu życia.

W roku szkolnym 2015/2016 Fundacja zorganizowała dla dzieci Akademię Ekomini, Warsztaty Smart Start w Teatrze Groteska i stworzyła portal dla rodziców SmartStart.pl. Ponadto wzięła udział w Wielkim Smoczym Pikniku podczas Wielkiej Parady Smoków w Krakowie.

Kontakt: fundacja@ekomini.pl lub tel. 690 096 101