Skarby wczoraj i dziś

Majowe warsztaty Smart Start w Teatrze Groteska w Krakowie

W niedzielę 22 maja w Teatrze Groteska o godzinie 12:15, przed spektaklem O Kasi, co gąski zgubiła, odbędą się warsztaty w ramach Programu Smart Start. Temat majowych zajęć to Skarby wczoraj i dziś. Tradycyjnie warsztaty rozpocznie krótka pogadanka na temat związany z ekonomią. Tym razem animatorzy wyjaśnią dzieciom dlaczego jedne przedmioty są cenniejsze od innych. Opowiedzą o tym co było skarbem w dawnych czasach, a co jest cenne dla współczesnych ludzi. Dodatkowo dzieci będą mieć niepowtarzalną okazję zamienić się w poszukiwaczy skarbów. Na zakończenie zaprojektują i wykonają szkatułki na swoje skarby.

Celem warsztatów Smart Start jest promocja kultury oszczędzania i przedsiębiorczości. Animatorzy wykorzystując zabawy i działania twórcze, wprowadzają dzieci w świat ekonomii i finansów. Dzięki zajęciom mali uczestnicy nie tylko kreatywnie spędzają czas, ale przede wszystkim uczą się działania, rozwijają wyobraźnię, podejmują inicjatywę, szukają nowych rozwiązań oraz zdobywają wiedzę na temat otaczającego je świata.

Zajęcia są dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Wstęp wolny.

Organizatorem warsztatów w ramach Programu Smart Start są: Fundacja Ekomini i Skandia Życie S.A.

Fundacja Ekomini jest niezależną, działającą na terenie całej Polski organizacją non-profit, której misją jest szeroko rozumiana edukacja w zakresie przedsiębiorczości. Wierzymy, że umiejętny i dobrze ukierunkowany rozwój potencjału tkwiącego w każdym młodym człowieku może w przyszłości zaowocować trafnym wyborem wykonywanej przez niego pracy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony fundacji >>>