Wyniki Konkursu Portalowego z okazji XVII Wielkiej Parady Smoków

Zakończył się Konkurs Portalowy z okazji XVII Wielkiej Parady Smoków. Zadaniem jego uczestników było zamieszczenie komentarza pod dowolnym artykułem na portalu smartstart.pl.

Do konkursu zgłoszono 40  komentarzy, spośród których jury postanowiło wyróżnić 10, a ich autorom przyznać nagrody. Wszystkie komentarze były bardzo ciekawe i przemyślane, a niektóre mogłyby stać się nawet samodzielnymi artykułami.

Jury musiało podjąć trudną decyzję. Uczestnicy, którzy nie otrzymali nagród, mogą się czuć jak najbardziej wyróżnieni.

Poniżej lista nagrodzonych oraz przyznanych upominków:

Anna Kwiecińska za komentarz do artykułu Zarządzanie pieniędzmi – jak zacząć? w dziale Ekonomia otrzymuje grę Gorący Ziemniak wydawnictwa Alexander.

Sabina za komentarz do artykułu Jak wychować szczęśliwe dziecko? w dziale Wychowanie otrzymuje grę Robale wydawnictwa Egmont.

Anna Storman za komentarz do artykułu Czy na wychowaniu dziecka można zaoszczędzić? w dziale Ekonomia otrzymuje grę Superquiz pieniądze wydawnictwa Edgard.

Małgorzata Wilk za komentarz do artykułu Rola zabawy w wychowaniu dziecka w dziale Wychowanie otrzymuje książkę Smok Maciuś poznaje nowych przyjaciół…  wydawnictwa Dragon.

Ilona bozek za komentarz do artykułu Chcę mieć zwierzątko w dziale Wychowanie otrzymuje książkę Smok Maciuś poznaje okolicę…  wydawnictwa Dragon.

Katarzyna Muller za komentarz do artykułu Gotuj z dzieckiem w dziale Czas Rodziny otrzymuje książkę Smok Maciuś i przygoda na smoczej górze…  wydawnictwa Dragon.

Bogna PS za komentarz do artykułu Ratunku, moje dziecko się boi w dziale Wychowanie otrzymuje książkę Smok Maciuś i wielki remont…  wydawnictwa Dragon.

Aleksandra Kozak za komentarz do artykułu Smart(fonowa) mama w dziale Technologie otrzymuje książkę Szalona historia komputerów wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Aniela Muszalska za komentarz do artykułu Gogle wirtualnej rzeczywistościzobacz inny świat w dziale Technologie otrzymuje książkę Szalona historia komputerów wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Jolanta Łodyga za komentarz do artykułu Wsi spokojna, wsi wesoła w dziale Czas Rodziny otrzymuje książkę Rozmowy z użyciem głowy, czyli ekonomia dla dzieci.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do śledzenia naszego portalu i udziału w kolejnych konkursach.

Wszystkich nagrodzonych prosimy o podanie danych do wysyłki na adres redakcja@smartstart.pl.